Τροποποιήσεις προγράμματος
ΣΑΒΒΑΤΟ 6 ΙΟΥΛΙΟΥ 2019
ΑΘΛΗΤΙΚΑ / Μπάσκετ
06:00 | ΝΙΚΟΣ ΓΚΑΛΗΣ CAMP 3Χ3 (E)
________________________________________
ΑΘΛΗΤΙΚΑ / Beach volley
08:00 | BEACH VOLLEY ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ MASTERS (E) W
________________________________________
ΑΘΛΗΤΙΚΑ / Μηχανοκίνητος αθλητισμός W GR
10:00 | FORMULA 1 – ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΑΥΣΤΡΙΑΣ (ΣΠΙΛΜΠΕΡΓΚ) (E)
________________________________________
ΑΘΛΗΤΙΚΑ / Μπάσκετ W GR
12:00 | ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΒΕΛΙΓΡΑΔΙ) (E)
«Αγγλία-Μαυροβούνιο»
________________________________________
ΑΘΛΗΤΙΚΑ / Μπάσκετ W
14:00 | ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΒΕΛΙΓΡΑΔΙ) (E)
«Βέλγιο – Σλοβενία»
_______________________________________
ΑΘΛΗΤΙΚΑ / Ποδόσφαιρο W GR
16:00 | ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (E)
Ημιτελική φάση: «Αγγλία – ΗΠΑ»
________________________________________
ΑΘΛΗΤΙΚΑ / Ποδόσφαιρο W GR
18:00 | ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Z)
Μικρός Τελικός: «Αγγλία – Σουηδία»
________________________________________
ΑΘΛΗΤΙΚΑ / Ποδόσφαιρο W GR
20:00 | COPA AMERICA (E)
Β’ Ημιτελικός: «Χιλή – Περού»
________________________________________
ΑΘΛΗΤΙΚΑ / Ποδόσφαιρο W GR
22:00 | COPA AMERICA (Z)
Μικρός Τελικός: «Αργεντινή – Χιλή»
________________________________________
ΑΘΛΗΤΙΚΑ / Στίβος W GR
24:00 | ΣΤΙΒΟΣ – DIAMOND LEAGUE (ΛΩΖΑΝΗ) (E)
________________________________________
ΑΘΛΗΤΙΚΑ / Μπάσκετ W GR
02:00 | ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ U19 (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) (E)
«Σενεγάλη – Ελλάδα»
________________________________________
ΑΘΛΗΤΙΚΑ / Μπάσκετ W GR
04:00 | ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ U19 (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) (E)
«ΗΠΑ- Ρωσία»
ΚΥΡΙΑΚΗ 7 ΙΟΥΛΙΟΥ 2019
06:00 | ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (E)
Ημιτελική Φάση: «Αγγλία – ΗΠΑ»
________________________________________
ΑΘΛΗΤΙΚΑ / Ποδόσφαιρο W GR
08:00 | ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (E)
Ημιτελική Φάση: «Ολλανδία – Σουηδία»
________________________________________
ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ W GR
10:30 | 30 FOR 30
«Marion Jones»
________________________________________
ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ W GR
11:30 | 30 FOR 30
«Ceasefire Massacre»
________________________________________
ΑΘΛΗΤΙΚΑ / Μπάσκετ W GR
12:00 | ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΒΕΛΙΓΡΑΔΙ) (E)
«Βέλγιο – Σλοβενία»
________________________________________
ΑΘΛΗΤΙΚΑ / Μπάσκετ W GR
14:00 | ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ U19 (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) (E)
«Σενεγάλη – Ελλάδα»
________________________________________
ΑΘΛΗΤΙΚΑ / Μπάσκετ W GR
16:00 | ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ U19 (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) (E)
«Α’ Ημιτελικός»
________________________________________
ΑΘΛΗΤΙΚΑ / Ποδόσφαιρο W GR
18:00 | ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Z)
Τελικός: «ΗΠΑ – Ολλανδία»
________________________________________
ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ W GR
20:30 | 30 FOR 30
________________________________________
ΑΘΛΗΤΙΚΑ / Ποδόσφαιρο W GR
21:00 | COPA AMERICA (E)
Μικρός Τελικός: «Αργεντινή – Χιλή»
________________________________________
ΑΘΛΗΤΙΚΑ / Ποδόσφαιρο W GR
23:00 | COPA AMERICA (Z)
Τελικός: «Βραζιλία – Περού»
________________________________________
ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ W GR
01:30 | 30 FOR 30
________________________________________
ΑΘΛΗΤΙΚΑ / Στίβος W GR
02:00 | ΣΤΙΒΟΣ – DIAMOND LEAGUE (ΛΩΖΑΝΗ) (E)
________________________________________
ΑΘΛΗΤΙΚΑ / Beach Volley W
04:00 | BEACH VOLLEY LEAGUE (ΣΧΙΝΙΑΣ) (E)