ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
Σας ενημερώνουμε ότι λόγω των έκτακτων συνθηκών, το πρόγραμμα του Πρώτου Προγράμματος από Δευτέρα έως Παρασκευή διαμορφώνεται ως εξής:
ΕΚΤΑΚΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΕΥΤΕΡΑ 16/3 ΕΩΣ 20/3/2020
ΔΕΥΤΕΡΑ 16 ΜΑΡΤΙΟΥ 2020
06.00-08.00 ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΣΧΕΤΙΚΟ- ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΧΑΡΙΤΟΥ
08.00-10.00 ΝΑΙ ΜΕΝ ΑΛΛΑ- ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΠΑΛΤΑΤΖΗ
10.00-11.00 ΟΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ-ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
11.00-12.00 ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΜΗ – Κ. ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗ Ή Γ. ΠΙΚΟΥΛΑΣ
12.00-14.00 GPS – ΘΑΝΟΣ ΣΙΑΦΑΚΑΣ
14.00-15.00 ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ
15.00-16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ-ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΕΡΑ ΣΠΟΡ
16.00-17.00 ΑΠΟ ΤΙΣ 4 ΣΤΙΣ 5 – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΙΔΗΣ
17.00-18.00 ΜΠΛΕ ΣΑΝ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ –ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΟΣ
18.00-19.00 ΕΛΘΕΤΩ Η ΒΑΣΙΛΕΙΑ- ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΖΕΡΒΟΥ
19.00-06.00 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΔΕΥΤΕΡΟ
ΤΡΙΤΗ 17 ΜΑΡΤΙΟΥ 2020
06.00-08.00 ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΣΧΕΤΙΚΟ- ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΧΑΡΙΤΟΥ
08.00-09.00 ΣΕ ΡΥΘΜΟΥΣ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑΣ-ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΙΚΟΥΛΑΣ
09.00-10.00 ΝΑΙ ΜΕΝ ΑΛΛΑ- ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΠΑΛΤΑΤΖΗ
10.00-11.00 ΟΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ – ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Ή Β. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
11.00-12.00 ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΜΗ – Κ. ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗ Ή Γ. ΠΙΚΟΥΛΑΣ
12.00-13.00 GPS – ΘΑΝΟΣ ΣΙΑΦΑΚΑΣ
13.00-14.00 ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΑ-ΕΛΕΝΑ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ
14.00-15.00 ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ
15.00-16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ-ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΕΡΑ ΣΠΟΡ
16.00-17.00 ΑΠΟ ΤΙΣ 4 ΣΤΙΣ 5 – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΙΔΗΣ
17.00-18.00 ΜΠΛΕ ΣΑΝ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ –ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΟΣ
18.00-19.00 ΥΠΕΡΑΝΩ ΠΑΣΗΣ ΥΠΟΨΙΑΣ –ΕΥΑΝΘΙΑ ΞΥΝΟΥ
19.00-06.00 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΔΕΥΤΕΡΟ
ΤΕΤΑΡΤΗ 18 ΜΑΡΤΙΟΥ 2020
06.00-08.00 ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΣΧΕΤΙΚΟ- ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΧΑΡΙΤΟΥ
08.00-09.00 ΣΕ ΡΥΘΜΟΥΣ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑΣ- ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
09.00-10.00 ΝΑΙ ΜΕΝ ΑΛΛΑ- ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΠΑΛΤΑΤΖΗ
10.00-11.00 ΟΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ- ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
11.00-12.00 ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΜΗ – Κ. ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗ Ή Γ. ΠΙΚΟΥΛΑΣ
12.00-13.00 GPS – ΘΑΝΟΣ ΣΙΑΦΑΚΑΣ
13.00-14.00 ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΑ-ΕΛΕΝΑ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ
14.00-15.00 ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ
15.00-16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ-ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΕΡΑ ΣΠΟΡ
16.00-17.00 ΑΠΟ ΤΙΣ 4 ΣΤΙΣ 5 – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΙΔΗΣ
17.00-18.00 ΜΠΛΕ ΣΑΝ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ –ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΟΣ
18.00-19.00 ΦΛΑΣ ΜΠΑΚ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ- ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΟΥΚΑΛΟΣ
19.00- 06.00 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΔΕΥΤΕΡΟ
ΠΕΜΠΤΗ 19 ΜΑΡΤΙΟΥ 2020
06.00-08.00 ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΣΧΕΤΙΚΟ- ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΧΑΡΙΤΟΥ
08.00-09.00 GPS- ΘΑΝΟΣ ΣΙΑΦΑΚΑΣ
09.00-10.00 ΝΑΙ ΜΕΝ ΑΛΛΑ- ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΠΑΛΤΑΤΖΗ
10.00-11.00 ΟΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ- ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Ή Β. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
11.00-12.00 ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΜΗ – Κ. ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗ Ή Γ. ΠΙΚΟΥΛΑΣ
12.00-13.00 GPS – ΘΑΝΟΣ ΣΙΑΦΑΚΑΣ
13.00-14.00 ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΑ-ΕΛΕΝΑ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ
14.00-15.00 ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ
15.00-16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ-ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΕΡΑ ΣΠΟΡ
16.00-17.00 ΑΠΟ ΤΙΣ 4 ΣΤΙΣ 5 – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΙΔΗΣ
17.00-18.00 ΜΠΛΕ ΣΑΝ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ –ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΟΣ
18.00-19.00 ΕΛΘΕΤΩ Η ΒΑΣΙΛΕΙΑ –ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΖΕΡΒΟΥ
19.00- 06.00 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΔΕΥΤΕΡΟ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20 ΜΑΡΤΙΟΥ 2020
06.00-08.00 ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΣΧΕΤΙΚΟ- ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΧΑΡΙΤΟΥ
08.00-09.00 GPS- ΘΑΝΟΣ ΣΙΑΦΑΚΑΣ
09.00-10.00 ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ
10.00-11.00 GPS –ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΕΡΟΥΤΣΟΣ
11-00-12.00 ERGA OMNES- ΕΥΡΥΔΙΚΗ ΧΑΝΤΖΙΟΥ
12.00-13.00 ΑΣΚΩ ΤΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΜΟΥ- ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
13.00-14.00 ΜΕΓΕΘΥΝΣΕΙΣ- ΘΑΝΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
14.00-15.00 ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ
15.00-16.00 ΚΑΘΑΡΟΙ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΙ – Δ. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Ή Γ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
16.00-17.00 ΑΠΟ ΤΙΣ 4 ΣΤΙΣ 5 – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΙΔΗΣ
17.00-18.00 ΕΛΕΝΑ ΜΑΡΑΚΑ (ΗΧ)
18.00-19.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ – ΝΑΤΑΣΣΑ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝΟΣ
19.00-21.00 ΕΚΚΛΗΣΙΑ
21.00-06.00 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΔΕΥΤΕΡΟ
*ΔΕΛΤΙΑ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΑΝΑ ΜΙΑ ΩΡΑ
*ΤΟ ΔΕΛΤΙΟ ΤΩΝ 20.00 ΘΑ ΕΧΕΙ ΔΙΑΡΚΕΙΑ 20 ΛΕΠΤΑ