Αθλητικά

Αθλητικά

ΕΡΤ SPORTS – Εβδομαδιαίο πρόγραμμα 07-13.12.2020

Για να δείτε το εβδομαδιαίο πρόγραμμα πατήστε εδώ.

ΕΡΤ SPORTS – Τροποποιήσεις προγράμματος 04-06.12.2020

ΕΡΤ SPORTS – Τροποποιήσεις προγράμματος   ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 04 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2020 …………………………………………………………………………………………… 11:00 ROMA TV GR «Napoli - Roma» 13:00 FORMULA 1 GRAND PRIX ΜΠΑΧΡΕΪΝ (ΜΑΝΑΜΑ) (Ε) GR «Αγώνας» 15:30 FORMULA 1  -...

FORMULA 1 – Το Γκραν Πρι του Σακίρ στην ΕΡΤ 04-06.12.2020

FORMULA 1 Το Γκραν Πρι του Σακίρ στην ΕΡΤ Ημερομηνία μετάδοσης αγώνα: Κυριακή 6 Δεκεμβρίου 2020, στις 19:10 Πέντε μόλις μέρες μετά το δραματικό Γκραν Πρι του Μπαχρέιν η...

Αφιέρωμα στον Ντιέγκο Μαραντόνα σε μια διαφορετική «Αθλητική Κυριακή» 29.11.2020

Αφιέρωμα στον Ντιέγκο Μαραντόνα σε μια διαφορετική «Αθλητική Κυριακή» Κυριακή 29 Νοεμβρίου 2020, στις 22:00 Μεγάλο αφιέρωμα της ΕΡΤ στον Ντιέγκο Μαραντόνα, σε αξιοποίηση του πλούσιου και...

ΕΡΤ SPORTS – Εβδομαδιαίο πρόγραμμα 30.11-06.12.2020

Για να δείτε το εβδομαδιαίο πρόγραμμα πατήστε εδώ.

ΕΡΤ SPORTS – Τροποποιήσεις προγράμματος 26 – 29.11.2020

ΕΡΤ SPORTS – Τροποποιήσεις προγράμματος ΠΕΜΠΤΗ 26 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020 …………………………………………………………………………………………… 20:00 ΤΕΝΙΣ ROLAND GARROS (Ε) GR «ΤΣΙΤΣΙΠΑΣ - ΤΖΟΚΟΒΙΤΣ» ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 24:00 CITY TV GR  «Totenham - Man City» 02:00 AJAX TV...

FORMULA 1 – Το Γκραν Πρι του Μπαχρέιν στην ΕΡT Sports και στα διαδικτυακά...

FORMULA 1 Το Γκραν Πρι του Μπαχρέιν στην ΕΡT Sports και στα διαδικτυακά Μέσα της ΕΡΤ Ημερομηνία μετάδοσης αγώνα: Κυριακή 29 Νοεμβρίου 2020, στις 16:10 Η φετινή σεζόν...

Η Εθνική Ομάδα Μπάσκετ Ανδρών στην ΕΡΤ 27 & 29.11.2020

Η Εθνική Ομάδα Μπάσκετ Ανδρών στην ΕΡΤ Το δεύτερο «παράθυρο» της Εθνικής Ομάδας Μπάσκετ στη φάση των ομίλων για τα προκριματικά του Eurobasket 2022 φιλοξενείται στη...

ΕΡΤ SPORTS – Εβδομαδιαίο πρόγραμμα 23 – 29.11.2020

Για να δείτε το εβδομαδιαίο πρόγραμμα πατήστε εδώ.

ΕΡΤ SPORTS – Τροποποίηση προγράμματος 17.11.2020

ΕΡΤ SPORTS – Τροποποίηση προγράμματος ΤΡΙΤΗ  17 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020 …………………………………………………………………………………………… 17:00 BASKETLEAGUE: ΙΩΝΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ (Ε) W «4η Αγωνιστική» 19:00 ΣΤΙΒΟΣ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ 19:30 BASKET CHAMPIONS LEAGUE: ΑΕΚ – ΣΟΛΕ (Ζ)...